http://makaledenparakazan.com/seo.asp?url=/kayit

Not1: Kayıt olurken Herhangi bir konuda daha önce yazmış olduğunuz makaleyi bize iletmeniz gerekmektedir. Kontrollerin ardından üyeliğiniz aktif edilip size bilgi geçilecektir. ( bu işlem max. 24 saat sürer.)

Sitemizde 10'larca kategoride 100'lerce makale başlığı bulunmaktadır. Bu sayede ne kadar çok makale yazarsanız o kadar çok para kazanacaksınız. Makaleden Para Kazanmada Sınır Yokkk !

Kendinize uygun olanı seçip makale yazarlığına başlamaya ne dersiniz?

 * Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurup örnek makalenizi göndermek !

*Ödemeler Pazartesi-Cuma günleri yapılmaktadır. Ödemeleri paypalınıza veya banka hesabınıza isteyebilirsiniz.

*Paypal Min. Ödeme: 5TL

*Banka Min. Havale/EFT: 35 TL dir.

Herhangi bir sorunda Mesajlarım bölümünden admin le iletişime geçiniz !

NOT2: Yazılan makaleler tamamen özgün olmak zorundadır ve tekliflerin açıklamalarını okuyarak tamamlayınız.

SÄ°STEM KULLANIMI HAKKINDA BÄ°LGÄ°:
A-) Makale yazmak için teklifler kısmına giriyorsunuz ve yazmanız gerken makalelerle ilgili başlıklar karşınıza çıkıyor. Her kategori altında makaleler bulunmakta. Sizler bu makaleleri tamamlayarak para kazanacaksınız. Burdan seçim yaparak yazmaya başlıyorsunuz. Yazmak istediğiniz makalenin üzerine tıklayın; karşınıza bir açıklama çıkacaktır bu açıklamaya göre teklifi tamamlayınız. makeleniz hazır olunca hemen sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bu yüzden yapmak istediğiniz teklifi yapın sisteme yükleyin daha sonra diğer teklife geçin. Makalenizi pc' nize word belgesinde kayıt ediyorsunuz. Teklifi tamamlama kısmında yazmak istediğiniz bir açıklama varsa yazın ve Teklifi Al butonuna tıklayınız. Teklif artık sizindir. Son aşama olarak yazdığınız makaleyi yüklemeniz gerekiyor. Hazırladığınız makaleyide Dosya Bekleyenler Kısmına yükliyorsunuz. İşlem bu kadar.

B-) Ödeme isteklerinizi Ödeme Telep Et kısmını kullanarak yapıyorsunuz. Ancak ödeme bilgilerinizide sisteme girmeyi unutmayınız.

 Ã„°nternetten Makale Yazarak Para Kazanmak !!!

Günümüz  teknolojisinin en önemli getirilerinden biri de internettir. Her gün muazzam bir bilgi yayın akışına sahip olmakla beraber görebildiÄŸiniz ve gösterebildiÄŸiniz sürece vaktinizi nakite çevirmenin mümkün olduÄŸu bir elektronik iletiÅŸim ağıdır.
Ä°nternette kaldığınız süre sınırlarını nakite çevirebilmenin çeÅŸitli yolları bulunmaktadır. ÖrneÄŸin;  makale yazarak para kazanmak mümkündür.


Makale yazarak para kazanmak emek gerektiren bir iÅŸtir. AraÅŸtırmayı ve bilgi edinmeyi seviyorsanız eÄŸer bu iÅŸ tam size göre. Para kazanmanın yanı sınıra bilgi birikiminizin artması da bu iÅŸi güzel kılan sebeplerden biridir. Ä°lk yazdığınız makeleden çok yüksek meblaÄŸlar elde etmeyi beklemek ise  hiçbir iÅŸ ve sektör için geçerli olmadığı gibi etik iÅŸ ve sektörler açısından da imkansızdır. Kalitesi giderek artan linear bir grafik oluÅŸturacak ÅŸekilde makale yazmaya devam etmekle beraber emeÄŸinizin karşılığını alacağınıza şüpheniz olmasın. EÄŸer iÅŸinizi doÄŸru bir ÅŸekilde yaparsanız bir nebze de olsa internetteki bilgi kirlilÄŸinin önüne geçmek için katkıda bulunmuÅŸ ve insanlığa doÄŸruluÄŸu araÅŸtırılmış bilgiler sunmuÅŸ olacaksınız. 


,
http://makaledenparakazan.com/seo.asp?url=/kayit

İnternetin evlerimize, ofislerimize ve hatta ceplerimize kadar girdiği bu dönemlerde hayatımızı oldukça kolaylaştırdığı aşikâr. Her birimiz farklı amaçlarla parmaklarımızın ucundaki bu nimeti kullanmaktayız. Alışveriş yapıyor, gazete okuyor, iletişim kuruyor, paylaşımlar, indirmeler yapıyor ve sayamayacağımız birçok yolunu kullanıyoruz. İnternetin bizlere vermiş olduğu güzelliklerinden bir tanesi de internetten para kazanmak.
Bu yöntem oldukça sık kullanılan ve birçok kesimin başarabileceği bir kazanç yöntemidir. Makale yazarak para kazanmak yöntemi ile evinizden, ofisinizden, tabletinizden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Genel kültürünüze, yazım kabiliyetinize, hayal gücünüze ve dil bilginize güveniyorsanız sizde bir makale yazarı olabilirsiniz.


Peki, Sistem Nasıl İşliyor?

Web sitesi sahipleri, ziyaretçilerine hizmet vermek adına sayfalarında çeşitli türden reklamlar, resimler ve makaleler paylaşırlar. Bu paylaşımlar sayfanın gezinirliliğini arttırır. Bu özelliklerin hepsinin tedariğini tek başlarına sağlayamayacakları için farklı ajans şirketlerine başvururlar. Bu firmalar kendi bünyelerindeki yazarlara ücreti karşılığında makale yazdırarak satışını web sayfasına yapmış olur. İnternette gezinin insanlar da her konuda yazılabilen bu makaleleri okuyarak bilgi sahibi olurlar.

Yazılan makaleler her konuyu kapsayabilir. Kimi zaman bir reklam formatında, kimi zaman tamamen bilgi verici ve kimi zaman ise bir ürünü tanıtan nitelikte makaleler yazılabilir. Yıllar geçtikçe yaygınlaşan makale yazarak para kazanma işi, öğrenciler, ev hanımları ve bilgisayar ortamında çalışan insanlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Bu işi yapmaya kararlı iseniz işverenler tarafından küçük bir sınava tabii tutuluyorsunuz. Başarılı bir sonuç elde ettiğinizde size verilen işleri kuralına göre uygulamanız gerekecektir. Makalelerde anahtar kelimeler olur. Bu kelimeleri istenilen sayıda, istenilen yerlerde ve istenilen formatta yazılmalıdır. Kuralları size işi veren firma koyar. İstenilen kriterlere uymayan makaleleriniz iptal edilecektir.

Para kazanmanın zor olduğu bu dönemlerde internetin bizlere sağlamış olduğu makale yazarak para kazanmak işini ek iş olarak kullanabilirsiniz. Belirli yetenekleriniz var ise sizde bilgi ve becerilerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. En önemlisi ise bu yapacağınız işin zahmetsiz ve oturduğunuz yerden olmasıdır.


http://makaledenparakazan.com/seo.asp?url=/kayit

Makale Nasıl Yazılır ? (önemli)

1- Makale Giriş Gelişme Sonuç şeklinde yazılacaktır.
2- Yazılar word belgesine yazılacaktır.
3- Yazılar akıcı olacaktır, okuyanın okuyası gelmesi için uğraş verilecektir.
4- Word belgesinde yanlış yazdığınız kelimelerde kırmızı ve yeşil çizgi çıkmaktadır
bunlar kesinlikle çıkmaması gerekmektedir çıkma sebebi sizin bir yerlerde hata
yaptığınızın göstergesidir.
5- İmla kuralları çok önemli zaten yanlış yazdığınızda
kırmızı ve yeşil çizgiler çıkacaktır.Lütfen dikkat ediniz.
6- Nokta koyulduktan sonra boşluk bırakılıp cümleye büyük harfle başlanır.
7- Virgül kelime biter bitmez konur boşluk bırakılıp diğer kelime öyle gelir.
8- Makaleleri siz kendiniz yazacaksınız. Herhangi bir yerden 1 cümle dahi
kopyalarsanız makaleniz geçersiz sayılacaktır. Özel sistemimiz sayesinde tüm
google taratılıp yazdığınız makalenin size ait olmadığı tespit edilmektedir.
9- Devrik cümleler olmayacaktır.
10- Makalelerde anahtar kelimelerimiz olacaktır. Anahtar kelime mantığı örneğin
bodrum otelleri hakkında makale yazdığınızı varsayarak bunun anahtar kelimeleri
bodrum 5 yıldızlı oteller bodrum lüks otelleri bodrum ilçesi otelleri gibi
google tarafından arama potansiyeli yüksek kelimeler cümleler içerisinde
geçecektir. Örneğin 200 kelimelik bir makalede 3-4 sefer geçmesi kafidir.
Kelime sayısını da admin panelinizde alt kısımda  görebilirsiniz.
11- Google üzerinden seo uyumlu makale nasıl yazılır diye taratıp lütfen okuyunuz.
12- Tüm yazılar resmi dilde yazılacak aaa hehe tarzında yazılar arkadaşlar size
şunu anlatıyorum tarzında yazılar olmayacaktır.
13- Örnek makale için buraya tıklayınız.Paragraf, akıcılık, sayfa düzeni,
kırmızı ve yeşil çizgi olmamasına dikkat ediniz.
14- Makalelerinizde isim soy isim geçmeyecektir ve sürekli farklı
siteler olduğu için makaleniz hangi site de yayınlanacağı konusunda
bizimde bilgimiz yoktur. İlerleyen zamanlarda google tarafından taratıp makalenizi
bulabilirsiniz.
Duyurular
Hakkımızda

Sitemizde 10'larca kategoride 100'lerce makale başlığı bulunmaktadır. Bu sayede ne kadar çok makale yazarsanız o kadar çok para kazanacaksınız. Makaleden Para Kazanmada Sınır Yokkk !

Kendinize uygun olanı seçip makale yazarlığına başlamaya ne dersiniz?
 * Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurup örnek makalenizi göndermek !

*Ödemeler Pazartesi-Cuma günleri yapılmaktadır. Ödemeleri paypalınıza veya banka hesabınıza isteyebilirsiniz.
*Paypal Min. Ödeme: 5TL
*Banka Min. Havale/EFT: 35 TL dir.

Herhangi bir sorunda Mesajlarım bölümünden admin le iletişime geçiniz !
Online Kişiler
Online kişileri görmek için giriş yapınız